قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

خرید از فروشگاه آنلاین تکاورکو

به فروشگاه اینترنتی تکاورکو خوش آمدید! استفاده و خرید شما از وبسایت فروشگاه اینترنتی تکاورکو به منزله قبول کلیه شرایط مندرج در این صفحه است. در ادامه متن این صفحه منظور از “تکاورکو”، “سایت فروشگاه اینترنتی تکاورکو ” به آدرس اینترنتی takavarco.com است.

محتوای این صفحه در هر زمانی قابل تغییر بوده و این حق برای “تکاورکو” محفوظ بوده که بدون اطلاع و هماهنگی قبلی، اقدام به تغییر در محتوای این صفحه کند. کاربران موظف هستند که به صورت دوره‌ای به این صفحه مراجعه کرده تا از تغییرات احتمالی در قوانین آگاه شوند.

١ – خدمات و محتوای وبسایت، تنها برای استفاده شخصی و غیر تجاری شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی داشته و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا وبسایتی به هیچ عنوان حق استفاده از اطلاعات موجود در وبسایت برای فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در سایت خود را ندارد. 

٢ – اطلاعات موجود در “تکاورکو” از منابع معتبر و مرتبط و نیز شرکت های سازنده محصولات جمع آوری و در وبسایت قرار داده شده است. ممکن است اطلاعات محصولات و سرویس‌های موجود یا ارائه شده در “تکاورکو” در مواردی غیر دقیق یا دارای خطاهای نگارشی باشد. “تکاورکو” مسئولیتی در قبال اطلاعات ارائه شده بر عهده نداشته و به طور مستمر در حال به روز رسانی اطلاعات و محتوای شرح محصولات و مطالب وبلاگ است.

٣ – کاربران باید هنگام ثبت نام و سفارش کالای مورد نظر خود، فرم مربوطه را با اطلاعات صحیح و به صورت کامل پر کنند. درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، تضمینی از لحاظ پیگیری و تحویل کالا وجود نخواهد داشت.

٤ – شما به تکاورکو اطمینان می‌دهید که از این وب سایت برای رسیدن به مقاصدی که بر خلاف شرایط استفاده از “تکاورکو” هستند استفاده نخواهید کرد. شما از “تکاورکو” به گونه‌ای که باعث آسیب دیدن، از کار انداختن یا معیوب ساختن وبسایت شود استفاده نخواهید کرد. همچنین شما مجاز به تلاش برای دسترسی به اطلاعات، محتوا یا ورودی هایی که به طور متعارف در دسترس کاربران قرار نگرفته یا از طریق صفحات سایت ارائه نشده‌اند نیستید.

٥ – “تکاورکو” ممکن است دارای لینک هایی به وب سایت های دیگر باشد. ممکن است این وبسایت ها تحت کنترل تکاورکو نباشند و تکاورکو هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال محتوای این وبسایت‌ها از جمله لینک‌های قرار گرفته در آنها ندارد. “تکاورکو” این لینک ها را برای سهولت کار شما فراهم کرده و وجود هر یک از این لینک‌ها به معنای تائید یا هر نوع ارتباط ما با اداره کنندگان سایر وبسایت‌ها نیست. وبسایت هایی که لینک آنها در صفحات “تکاورکو” وجود دارد ممکن است توسط افرادی خارج از تکاورکو اداره شده، به همین علت “تکاورکو” نمی‌تواند در مورد آنها ضمانتی داشته باشد. شما توافق می‌کنید مسئولیت هر گونه خسارت و آسیب احتمالی وارده به رایانه‌تان را از طریق ویروس یا فایل های مخرب دیگر که می‌تواند ناشی از دریافت و استفاده از داده‌ها و فایل های متعلق به وب‌سایت‌های لینک شده در “تکاورکو” باشد، خود برعهده خواهید داشت.

٦ – “تکاورکو” هیچ‌گونه مسئولیتی در رابطه با صفحات و لینک‌های حدف شده سایت ندارد. سرویس‌های وب سایت «آنگونه که هست» ارائه می شوند و “تکاورکو” تحت هیچ شرایطی مسئولیت تاخیر یا عدم کارکرد وبسایت را که ممکن است ناشی از مشکلات اینترنتی، نیروی انسانی، عوامل طبیعی، خرابی تجهیزات کامپیوتری، مخابراتی و غیره باشد بر عهده ندارد.

٧ – “تکاورکو” اطمینان، سهولت کاربری، دقیق بودن اطلاعات محصولات، سرویس‌ها و گرافیک موجود را تضمین نکرده و آنها را بدون هر گونه شرط یا تضمین «آنگونه که هست» ارائه می‌کند. “تکاورکو” تحت هیچ شرایطی خسارت های احتمالی ممکن را که به هر دلیل به خاطر از دست دادن دسترسی یا اطلاعات در پی استفاده از “تکاورکو” یا از تاخیر یا ناتوانی در استفاده از وبسایت یا سرویس های آن حاصل شود نمی‌پذیرد.

٨ – این توافق نامه تحت قوانین کشور ایران مقرر شده و به معنای توافق کامل کاربر با شرایط استفاده از “تکاورکو” خواهد بود و جایگزین کلیه توافقات قبلی یا جاری محسوب می‌شود.

٩ – “تکاورکو” ممکن است خدماتی را ارائه دهد که قابلیت  سرویس های جمعی همچون اتاق گفتگو، تابلوی اعلانات، تالار گفتگو، نقد، گروه‌های خبری، شبکه دوستان و سایر سرویس‌هایی باشد که برای تسهیل ارتباط شما با دیگران (چه در مقیاس عمومی مثل تالار گفتگو و چه در مقیاس خصوصی مثل شبکه خصوصی دوستان) ارائه می شوند. شما توافق می‌کنید که از این سرویس های جمعی، فقط برای ثبت، ارسال و دریافت پیام هایی استفاده کنید که مناسب و مرتبط با آن سرویس خاص باشد.

١٠ – “تکاورکو” الزامی به دیدبانی و کنترل سرویس‌های جمعی ندارد. با این وجود “تکاورکو” این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که محتوای منتشر شده در سرویس های جمعی را مرور و هرگونه ورودی نامناسب را پیگیری و در صورت نیاز و توان حذف کند.

١١ – ممکن است تکاورکو خدمات خود را به هر دلیلی و در هر زمان و بدون اعلام قبلی، تغییر داده و حق تغییر شرایط این خدمات نیز برای تکاورکو محفوظ خواهد بود. بنابراین، شرایط استفاده از خدمات “تکاورکو” هر از گاهی به روز خواهد شد. در این صورت تاریخ درج شده در بالای این صفحه نشان دهنده آخرین زمان به روز رسانی خواهد بود. شما توافق می‌کنید که استفاده مستمر شما از وبسایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر می‌باشد. در صورتی که شرایط استفاده از سرویس ها شامل تغییرات عمده شود خبر آن در صفحه اول سایت، وبلاگ و شبکه‌های اجتماعی اعلام خواهد شد.

۱۲ – هر کاربر حقیقی یا حقوقی حق دارد صرفا یک حساب کاربری در “تکاورکو” ایجاد نماید. بدیهی است ایجاد بیش از یک حساب کاربری تخلف محسوب شده و این حق برای “تکاورکو” محفوظ است که در هر زمان و بدون اطلاع قبلی اقدام به حذف حساب‌های‌ کاربری جعلی یا تکراری نماید.

تعهدات فروشنده و خریدار

فروشنده: فروشگاه اینترنتی تکاورکو به آدرس اینترنتی : takavarco.com

خریدار: شخص حقیقی یا حقوقی ثبت کننده فرم سفارش خرید

١ – فروشنده متعهد می‌شود از اطلاعات شخصی و فردی خریدار، در حد اختیار و توان مراقبت کرده، این اطلاعات را کاملاً محرمانه تلقی نموده و به هیچ فرد حقیقی و یا حقوقی مگر با مجوز رسمی و قانونی ارائه نکند.

٢ – فروشنده موظف است اطلاعات صحیح و کامل کالا را در اختیار خریدار قرار دهد.

٣ – فروشنده موظف است کالای سالم و بی نقص را مطابق با آنچه محتوای منتشر شده در سایت طبق شرایط برای خریدار ارسال کند. در صورت ارسال کالا با استفاده از پست یا تیپاکس، تکاورکو مسئولیتی در قبال آسیب دیدن محصول به دلیل جابه‌جایی نادرست توسط شرکت پست یا تیپاکس ندارد.

٤ – فروشنده موظف است پس از دریافت فرم و تایید سفارش در کوتاه‌ترین زمان ممکن کالای خریداری شده را آماده و در بسته‌بندی مناسب به دست خریدار برساند. در صورت ارسال سفارش توسط پست یا تیپاکس، هرگونه اختلال و تاخیر بعد از تحویل جنس، در طی عملیات ارسال به عهده شرکت تیپاکس یا پست جمهوری اسلامی ایران است.

٥ – در صورتی که کالا در شهر مورد نظر با بسته بندی ظاهری سالم توسط پیک یا پست یا تیپاکس تحویل داده شد، در صورت معیوب بودن محتوای داخلی کالا، فروشنده موظف است هماهنگی‌های لازم برای رفع عیب یا نقص با صلاحدید خود در کوتاهترین زمان ممکن با خریدار انجام نماید.

٦ – فروشنده می تواند بنا به تشخیص و به هر دلیل سفارش را لغو کند و از ارسال سفارش خودداری کند. بدیهی است در صورت نیاز، هماهنگی های بعدی می بایست توسط فروشنده و خریدار انجام پذیرد.

٧ – خریدار موظف است اطلاعات دقیق و کامل خود را برای دریافت سفارش در اختیار فروشنده قرار دهد.

٨ – خریدار موظف است قبل از ارسال فرم سفارش و خرید هر کالایی اطلاعات لازم در مورد کالا را از طریق سایت فروشنده به دست آورده و سپس سفارش خود را ارسال کند.

٩ – خریدار پس از تائید سفارش خرید از طرف فروشنده و در وضعیت “پرداخت شده”، “در حال بررسی” و “ارسال شد” نمی‌تواند درخواست انصراف سفارش دهد.

١٠ – خریدار موظف است هنگام دریافت کالا از مامور پست یا تیپاکس یا پیک کاملاً آن را بررسی و در صورت مشاهده آثار شکستگی و آسیب دیدگی از قبول آن خودداری کند. فروشنده مسئولیت شکستگی و یا معیوب بودن ظاهر و بسته کالا را بعد از دریافت کالا توسط خریدار را به عهده نمی‌گیرد.

١١ – خریدار موظف است هنگام مراجعه مامور پست یا تیپاکس یا پیک در محل مشخص شده در فرم سفارش، برای دریافت کالا حضور داشته باشد و در صورت عدم حضور در محل، ظرف مدت تعیین شده در اعلامیه شرکت پست به واحد پستی یا تیپاکس محل سکونت خود مراجعه و جهت دریافت کالا اقدام کند. بدیهی است در صورت عدم حضور خریدار در محل اعلام شده به هنگام سفارش و برگشت محصول، مسئولیت و هزینه ارسال مجدد با خریدار خواهد بود.

۱۲ – برای سفارش هایی که توسط پیک ارسال می گردد (مناطق ۲۲ گانه تهران)، پیک متعهد به تحویل سفارش “صرفا” در محل درب ورودی اولیه ساختمان به مشتری است. لذا خریدارانی که در مجتمع‌های مسکونی یا اداری حضور دارند می بایست به درب ورودی ساختمان مراجعه کرده و محصول را تحویل بگیرند.

١۳ – در صورتی که خریدار از قبول کالای ارسال شده خودداری کند و در صورت مرجوع شدن بسته پستی، به واحد پستی جهت دریافت کالا مراجعه نکند، موظف به پرداخت هزینه ارسال مجدد بوده و تکاورکو هیچ گونه مسئولیتی در قبال عدم رسیدن محصول به دست خریدار ندارد.

١۴ – به شرط اینکه کالا کاملا در وضعیت اولیه خود باشد(باز نشدن بسته‌بندی کارخانه‌ای در صورت وجود یا عدم وجود هیچ‌گونه دست‌خوردگی در صورت نبودن بسته‌بندی کارخانه‌ای)، خریدار می‌تواند حداکثر ظرف ۷۲ ساعت از زمان تحویل برای مرجوع کردن سلیقه‌ای کالا اقدام نماید. در این صورت خریدار موظف بوده ظرف این مدت با فروشگاه تکاورکو به شماره 09126900367 تماس گرفته یا فرم درخواست بازگشت کالا را پر کرده تا هماهنگی‌های لازم برای ارجاع کالا انجام شود. بدیهی است که بازپرداخت پول پس از تحویل کالا به فروشگاه تکاورکو و اطمینان از سالم بودن کالا انجام شده و هزینه برگشت کالا نیز به عهده خریدار خواهد بود.

١۵ – خریدار موظف است قبل از خرید، اطلاعات موجود در صفحه “رویه‌های ارسال” و “راهنمای خرید” را مطالعه نماید.